Masaż mandara

Masaż na 4 ręce inaczej Mandara, wywodzi się z legendy o azjatyckim Bogu, który słynął z doskonałości i wiecznej młodości. Jest to wysokiej klasy zabieg terapeutyczny przeprowadzony przez 2 masażystów, którzy w tym samym czasie i w tym samym tempie wykonują te same techniki masażu.

Masaż ten stanowi idealne połączenie aż 4 różnych technik: szwedzkiego (klasycznego), balijskiego, shiatsu oraz lomi lomi a zatem wykorzystujemy przedramiona, łokcie, kciuki, dłonie. Wyjątkowa kombinacja powoduje, że masaż jest niczym cudownym, lekkim i zmysłowym tańcem rąk a ruchy są synchroniczne i harmonijne, zgodnie z rytmem relaksacyjnej muzyki.

Do masowania używa się specjalnie dobranej kompozycji olejków eteryczn i spokójych, które poprawiają samopoczucie i pozwalają się rozluźnić.

Właściwości masażu:

2 razy więcej przyjemności i 2 razy więcej relaksu

oddziałuje w strefie fizycznej dając uczucie głębokiego odprężenia

eliminuje mimowolne napięcie mięśni i wspomaga ukrwienie

pozwala niwelować negatywne oddziaływanie stresu na nasz organizm

masaż ten z pewnością pozwoli Ci się zregenerować, odzyskać utracone siły i spokój

Masaż mandara to masaż o podwójnej sile działania, jak mówią niektórzy jest przeżyciem ekstremalnym, którego nie można doświadczyć będąc masowanym przez jednego terapeutę.

Dlatego też mam ogromną przyjemność przedstawić Państwu naszą nową ofertę masażu a mianowicie masaż na 4 ręce w Gabinecie ” Angel Massage”.

Dostępny w formie masażu całego ciała połączonego z Aromaterapią.

Masaż wykonywany w zestawieniu kobieta i mężczyzna (dla Pań) bądź 2 panie (dla Panów). Proszę o umawianie się z 1 lub 2 dniowym wyprzedzeniem. 1h 150zł.