Moc czerwonego wina
” Moc czerwonego wina”- zabieg odmładzająco rozświetlający dla osób w każdym wieku. Czas zabiegu: 90min.- 150zł lub 120min- 170zł.
Wykwintna uczta dla ciała i odżywczy rytuał pielęgnacji dla skóry dojrzałej, zmęczonej. Zabieg z wykorzystaniem niezwykłych właściwości czerwonego wina doskonale wpływa na poprawę koordynacji skóry. Wyciąg z winogron odnawia ciało oraz wydłuża żywotność komórek. Ma silne działanie przeciw starzeniowe z efektem ujędrnienia. Czerwone wino, egzotyczne oleje, witaminy zawarte w kosmetykach regenerują skórę, sprawiając że wygląda młodziej. Czerwone wino obniża działanie wolnych rodników, intensywnie nawilża, redukuję tkankę tłuszczową oraz cellulit.
Dla wzmocnienia efektu: lampka wina/ sok z winogron na zakończenie zabiegu.
Przebieg zabiegu: Twoja skóra zostanie najpierw oczyszczona peelingiem z pestkami winogron. Następnie wykonywany jest zabieg właściwy . Na partię ciała- poddane zabiegowi nanoszony jest koncentrat. Następnie już na całe ciało aplikuje się maskę ujędrniająco- odmładzającą. Później porządnie wygrzewasz się w folii i kocu termicznym. Po upływie 20-30min. maska zostaje zmyta, a skóra poddana jest osuszeniu. Ostatni etap- aktywacja i odnowa- odbywa się poprzez masaż balsamem czerwone wino.