Nazywam się Agata, jestem dyplomowaną masażystką. Masaż to nie tylko mój zawód – to moja pasja, której poświęcam się od 10 lat. Swoje doświadczenie zdobyłam m.in. pracując w przychodni specjalistycznej, zajmując się masażami leczniczymi czy fizykoterapią, byłam też masażystką w gabinecie odnowy biologicznej. Moją domeną są przede wszystkim masaże klasyczne, relaksacyjne, bańką chińską, wyszczuplające ale nie tylko. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego klienta. Posiadam różnorodną ofertę i jestem przekonana, że wspólnie dobierzemy odpowiedni masaż, dlatego zachęcam do skorzystania z moich usług.

Obecnie cały czas odkrywam swoją ścieżkę rozwoju osobistego i jestem świadoma tego, że właśnie masaż, relaksacja, naturalne metody leczenia są zajęciami z którymi chcę pracować jeszcze przez długie lata. Od czerwca 2015 roku absolwentka Studium Medycznego w Gliwicach uzyskałam tytuł Technika masażu. W tym roku ukończyłam również szkolenia z depilacji pastą cukrową, świecowania oraz konchowania uszu, masażu misami kokosowymi, pałkami i miotełkami bambusowymi  a także co jest nowością na polskim rynku masaż płonącym ręcznikiem co ma wpływ na poprawę krążenia krwi w organizmie.

9 stycznia 2016 roku ukończyłam kurs masażu balijskiego oraz szkolenie z zastosowania peelingu kawitacyjnego w kosmetyce.